Türkiye'nin En Güncel Gezi Rehberi...
instagram facebook twitter pinterest tumblr
Gezi Rehberi
Anasayfa » Gezi Notları » Gezgin Bilgiler » İstanbul’da Güvenli ve Kaliteli Araç Kiralamanın Adresi: Enterprise

İstanbul’da Güvenli ve Kaliteli Araç Kiralamanın Adresi: Enterprise


İstanbul, sadece ülkemizin değil, dünyanın da eşsiz şehirleri arasında yer alıyor. Dünyanın en önemli kültür başkentlerinin başında gelen ve yüzyıllar boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapan bu şehri tanımak için güzel bir İstanbul turuna ne dersiniz? Bu turda tercih edeceğiniz seçeneklerin başında araç kiralama gelmeli. Toplu taşıma araçlarında yaşanan yoğunluğun yanı sıra otobüs beklerken yaşadığınız kötü olaylar veya ulaşmak istediğiniz noktaya geç kalmanızı engellemek için araba kiralamayı tercih edebilirsiniz. Bu noktada kurumsal ve kaliteli bir hizmet arıyorsanız; İstanbul araç kiralama şirketleri arasında öne çıkan Enterprise size yeter. 85 ülkede 9 bin ofisi ile online olarak evinizden ya da ofisinizden araba kiralamanızı sağlayan Enterprise, uygun fiyatlarıyla ihtiyacınız olan aracı size sunar.

İstanbul Araba Kiralama Hizmeti Alırken Bunlara Dikkat!

İster iş amaçlı, isterseniz ailenizle güzel bir hafta sonu geçirmek için gelmiş olun İstanbul’da gezinizi güzelleştirmenin yolu araç kiralamaktan geçer. Araç kiralarken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar var. İstanbul araç kiralama firmaları arasından seçeceğiniz rent a car firmanın kurumsal olmasına dikkat edin. Kurumsal firmalar sabit fiyat politikası, yeni ve bakımlı araçlar, sigorta ve kasko özellikleri sayesinde güven ve huzurla araç kiralamanıza yardımcı olur.

İstanbul araç kiralama firmalarına öncelikli olarak soracağınız soruların başında aracın trafik sigortası ve kaskosu olup olmamasıdır. Bu durumu ihmal ederseniz herhangi bir olumsuzluk halinde size ciddi masraflar çıkabilir. Trafik sigortası ve kaskosu olmayan rent a car firmalarından kesinlikle araç kiralamayın.

Aracı Kiralamadan Önce Deposunu Mutlaka Kontrol Edin

Kiralayacağınız aracın 2 maksimum 3 yaşında olmasına yani yeni bir araç olmasına dikkat edin. Bakımları düzenli yapılmış ve garanti süreleri devam eden bir araç kiralayın. Aracın kaportasını muhakkak kontrol edin. Bu esnada herhangi bir yerinde çizik, vuruk bir yer varsa onu muhakkak sözleşmeye not ettirin. Sözleşmeye hem işaret olarak not aldırın hem de açıklama kısmına ayrıntılı bir şekilde bu eksiklikleri yazdırın. Zira aracınızı teslim etmek için geri gördüğünüzde ihmal edilen bu durumlar size ekstra maliyet çıkartabilir. Aracın kaportasını açıp yağını suyunu kontrol edebilirsiniz. Arabasına güvenen bir İstanbul rent a car firması zaten bu kontrollerin tamamından memnun olur. Bu konuda aklınıza hiç soru gelmesin.

Aracın deposunu kontrol edin. Eğer aracın deposu yarı dolu ise sözleşmede ilgili bölüme bu ayrıntıyı mutlaka yazın. Örneğin aracın deposunun yüzde 75’i ya da yüzde 25’i dolu ise bunu özellikle sözleşmeye not ettirin. Çünkü dönüşte aracı nasıl aldıysanız o şekilde bırakacaksınız.

Sözleşmeyi Mutlaka Okuyun

İstanbul araba kiralama firmasının size sunduğu sözleşmeyi mutlaka okuyun. İmzalamış olduğunuz sözleşmede firmanın logosunun, isminin, adresinin, yetkili kişisinin bilgilerinin yazılı olduğuna emin olun. Ayrıca ismi olan yetkili kişinin de sizinle birlikte sözleşmeye imza atmasına özen gösterin. Alacağınız aracın kilometre sınırı olup olmamasını mutlaka teyit edin. Örneğin aracın günlük 200 kilometre sınırlaması olabilir. Siz 300 kilometre yaparsanız bunun üzerine yaptığınız fazla kilometre başına ekstra para ödemek zorunda kalırsınız. Aracın kaza yapması halinde ne şekilde bir yol izleneceği ve yerine araç verilip verilmeyeceği konusunu araç kiralama firmasına sorun.

Dünya Standartlarında Hizmet Almak İçin Enterprise'ı Seçin

Araç kiralama hem bireyler hem de kurumlar için giderek daha fazla önem kazandı. İstanbul’da Yeni Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Kadıköy, Maltepe, Maslak, Yenibosna gibi önemli lokasyonlar başta olmak üzere toplam 12 noktada hizmet veren Enterprise, 20'nin üzerindeki araç grubundan isteğiniz aracı size sunar. Avantajlı kampanyalar aracılığıyla istediğiniz model ve özellikte araca sahip olmanızı sağlayan Enterprise, dünya standartlarında sunduğu rent a car hizmetiyle İstanbul araç kiralama konusunda memnuniyetinizi üst seviyelere taşır.admin / 24.02.2020 / 0 / 857

Yorum Ekleyin


Gezilecek Yerler

Gezi Rehberi

Bağlantılar

Tatillerinizde Adana Tercih Sebepleri

Tatillerinizde Adana Tercih Sebepleri

Türkiye’deki en güzel şehirlerimizden birisi de Adana'dır. İnsanların ilgisini
Muhafazakâr Villalar Villaekstra’da!

Muhafazakâr Villalar Villaekstra’da!

Muhafazakâr tatil olarak verilen isme bakıldığında, bahsedilen tatil
İstanbul Boğaz Turları Tanıtımı

İstanbul Boğaz Turları Tanıtımı

Asya ile Avrupayı birbirine bağlayan Kız Kulesi gibi eşi olmayan doğal, tarihi
Tatil İçin Araba Seçiminin Önemi

Tatil İçin Araba Seçiminin Önemi

Tatile giderken pek çok tatilci kendi aracı yerine kiralık araçları tercih
Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yolculuk o ya da bu şekilde bizlerin kaderi... İnsanoğlu, tarih sahnesinde
Mavi Tur için Tekne Nasıl Kiralanır?

Mavi Tur için Tekne Nasıl Kiralanır?

Haftalık, günlük tekne ve yat kiralamak Teknetur.net ile hem çok kolay hem de
Kıbrıs Araç Kiralama Şartları Nelerdir?

Kıbrıs Araç Kiralama Şartları Nelerdir?

Kıbrıs tatiliniz için araç kiralamaya karar verdiniz mi? Şimdi ne yapmanız
Antalya’da Eşsiz Bir Villa Tatili

Antalya’da Eşsiz Bir Villa Tatili

Sadece Türkiye'nin değil, aynı zamanda dünyanın en popüler tatil
Yol Arkadaşınız Olacak En İyi Seyahat Siteleri

Yol Arkadaşınız Olacak En İyi Seyahat

Gelişen teknoloji sayesinde yapacağımız seyahatler de karşılaşabileceğimiz
Tatile Nasıl Hazırlanmalı?

Tatile Nasıl Hazırlanmalı?

Yaz geldiğinde hepimizin ilk olarak yapmak istediği şey, tatil. Peki, tatile
Bizi Takip Edin!
15k
Twitter
8.6k
Facebook
21k
İnstagram
1.1k
Youtube
1.6k
Google
1.9k
Pinterest
Abone Olun!
up