Türkiye'nin En Güncel Gezi Rehberi...
instagram facebook twitter pinterest tumblr
Gezi Rehberi
Anasayfa » GeziPedia Reklamları

GeziPedia Reklamları

gezipedia reklamları
Gezipedia, ülkemizin ve dünyanın gezilecek yerleri hakkında detaylı bilgilerin olduğu bir gezi sitesidir. Sitemiz kullanıcılarına; gidilen yerlerde görülmesi gereken yerler, nerelerde kalınabileceği ve ne gibi aktiviteler yapılacağı konusunda bilgiler bulabileceği bir site olarak hizmet vermektedir.

Gezginlerin çıkartacakları yol haritaları için detaylı bilgiler veren sitemizde onların seyahatlerinin daha eğitici ve eğlenceli olması için gerekli ipuçlarının da verildiği bir site olarak Gezipedia, kurulduğu günden bu yana en çok ziyaret edilen gezi siteleri arasında yer almıştır.

Turizm sektöründe reklamın ne kadar önemli olduğunu burada anlatmaya gerek yok elbette ama kesinlikle belirtilmesi gereken bir şey var; bu da insanların bir seyahate çıkmadan önce gidecekleri yer hakkında bilgi almak oraya nasıl gidecekleri, orada neler yapabilecekleri ve nerede konaklayacakları hakkında bilgi almak için interneti ve özellikle de Gezipedia sitemizi ziyaret ettikleridir.

Firmanızın turizm sektöründeki payını arttırmak ve bu sektöre hitap eden daha fazla kişiye ulaşabilmek adına aylık 250.000'in üzerinde ziyaretçiye sahip olan sitemizin reklam ve sponsorluklarından yararlanabilirsiniz.

Reklam Birimleri

Reklam Adı
Açıklama
Örnek Gösterim
250x300 Display
Banner Reklam Alanı
Yatay değeri: 250px, düşey değeri 300px olan görsel reklam çeşididir. Sitedeki tüm kategorilere ait içeriklerin tamamında gösterilir. Sitenin sağ bölümündeki sidebar isimli alanda, minimum 3, maximum 6 ay süre ile yayınlanır. Sitenize organik hit çekmek için idealdir.
250x300 reklam
250x600 Display
Banner Reklam Alanı
Yatay değeri: 250px, düşey değeri 600px olan görsel reklam çeşididir. Sitedeki tüm kategorilere ait içeriklerin tamamında gösterilir. Sitenin sağ bölümündeki sidebar isimli alanda, minimum 3, maximum 6 ay süre ile yayınlanır. Sitenize organik hit çekmek için idealdir.
250x600 reklam

Başlık Altı Display
Banner Reklam Alanı
Esnek boyutlu (temaya uygun bir şekilde boyutlandırılabilir) görsel reklam çeşididir. Sitedeki tüm kategorilere ait içeriklerin tamamında gösterilir. İçerik başlıklarının hemen altında, minimum 3, maximum 6 ay süre ile yayınlanır. Sitenize organik hit çekmek için idealdir.
Başlık altı reklam
Tek Konu İçi 
Banner Reklam Alanı
Firmanıza uygun herhangi bir içeriğimizde, konunun en altında, esnek boyutlu (temaya uygun bir şekilde boyutlandırılabilir) ve sadece 12 ay süre ile yayınlanan görsel reklam çeşididir. Sitenize organik hit çekmek için idealdir.
Tek konu içi reklam
Tanıtım Yazısı

Firmanıza ait herhangi bir ürün hakkında insanları bilgilendirmek amacı ile yazılmış içeriklerdir. Minimum 350 kelime ve en az bir adet alt başlığı olmak zorundadır. Makale tarafınızca hazırlanmalı, %100 özgün ve en fazla iki adet link çıkışı yapılmalıdır. Tanıtım yazıları tanıtım isimli kategoride yayınlanır, ana sayfada görünmezler. Tanıtım yazınızın sitede kalma süresi 1 yıldır ve sitemize ait yüksek değerler nedeni ile hem SEO hemde sitenize organik hit çekmek için idealdir.

Native (Doğal) Reklam

Doğal reklam, siteye ait bir içerikmiş gibi yazılan, makalenin sonunda ise yazı içeriği alakalı bir şekilde firmanıza ait bir ürün ile bağdaştırılan reklam yöntemidir. İçerik editörlerimiz tarafından oluşturulup onayınıza sunulur. Onaydan sonra ilgili ana kategorilerimizde ve ayrıca sosyal medya hesaplarımızda da yayınlanır ve yazınızın sitede kalma süresi 1 yıldır. Bu reklam türü sitemize ait yüksek değerler nedeni ile hem SEO hemde sitenize organik hit çekmek için idealdir.

Konu içi Linkleme

Firmanıza uygun herhangi bir içeriğimizde, istediğiniz kelimede link çıkışı yapılmak suretiyle oluşturulan reklam yöntemidir. Link çıkışı 12 ay süre ile yapılır. Sitemize ait yüksek değerler nedeni ile SEO için idealdir.

konu içi linkleme
Sosyal Medya Paylaşımları
Günümüzde sosyal medyanın gücü yadsınamaz ve Gezipedia olarak sosyal medyayı aktif olarak kullanarak, sitemizin ve elbette birlikte çalıştığımız firmaların da tanınmasını sağlamaktayız. 50.000 üzeri takipçiye sahip sosyal medya hesaplarımız üzerinden firmanıza ait ürünlerin tanıtımlarını yapabilirsiniz.
Sosyal medya paylaşımları

Gezipedia olarak turizm sektöründe yer alan her firma ile bu konuda görüşmeye, reklam ve sponsorluk anlamında birlikte çalışarak firmanızın ve turizm sektörünün gelişmesine katkıda bulunmaya hazırız. Detaylı bilgi ve fiyatlar için İletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
up