Türkiye'nin En Güncel Gezi Rehberi...
instagram facebook twitter pinterest tumblr
Gezi Rehberi
Anasayfa » Butik Oteller » Ada Bacchus Hotel

Ada Bacchus HotelAda Bacchus Hotel Ayrıcalıklı Bir Tatil Fırsatı Sunuyor

Bozcaada’nın en güzel noktalarından birisinde bulunan Ada Bacchus Hotel tesisimiz lüks donanımı ile ziyaretçilerini bekliyor. İsmini efsanevi şarap tanrısı Bacchus’tan alan butik otelimiz yasal olarak bir otelin taşıması gereken bütün belgelere sahiptir. Bu yüzden ziyaretçilerimiz gönül rahatlığıyla, en güzel vakitlerini geçirmek için otelimizi tercih edebilirler. Otelimiz, ada mimarisinin en güzel örneklerinden birsine sahiptir. Bu sayede ziyaretçilerimiz şık ve zarif bir mekânda tatil yapma ayrıcalığına sahip oluyorlar. Aynı zamanda modern dünyanın gerektirdiği bütün olanakları da otelimizin içerisinde bulabiliyorlar. Ada Bacchus Hotelimiz bağ evi tarzında inşa edilmiştir. Bütün odaları kendi verandasına sahiptir ve tatilcilerimiz diğer verandaları görmezler. Bu sayede herkes kendi odasının verandasında dilediği gibi vakit geçirebilir. Bozcaada’nın simgelerinden olan üzüm bağlarının bulunduğu vadiler göz alabildiğince ufkunuzda uzanır. Önünüzde son derece zarif bir şekilde tasarlanmış yemyeşil bir bahçe ve havuz vardır. Verandanızdan bütün bu güzellikleri dilediğiniz gibi seyredebilir, keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Ada Bacchus Hotel Eşsiz Yemeleri ve Mezeleri İle Sizleri Bekliyor
Ada Bacchus Hotel içerisinde yemyeşil bir bahçe sizleri beklemektedir. Özenle hazırlanmış bahçemizde gezerken hayran kalacaksınız, içiniz açılacak, bütün stresinizi, yorgunluğunuzu unutacaksınız. Daha önce hiç tatmadığınız üzüm ve diğer meyvelerimizin eşsiz tadını kendi ellerinizle kopararak tadacak, kendi bahçenizin içinde, kendi ellerinizle tutup yemenin hazzını alacaksınız. Böyle bir mekânda yaşama sevinci ile dolacak, tatil sürenizin hiç bitmemesini isteyeceksiniz. Otelimizde tatilcilerimiz bekleyen en güzel özelliklerden birisi yemeklerimizdir. Bozcaada’nın taptaze, organik ürünleri ile vazgeçilmez bir kahvaltı şöleni sizleri bekliyor. Zengin yemek menüleri yanında Ege’nin meşhur mezeleri ve daha önce hiç görüp tatmadığınız zeytinyağlılar sizleri bekliyor. Yine taptaze deniz ürünleri de tercihinize açık halde, iştahla yiyebileceğiniz bir güzellikte sizlere sunuluyor.

Ada Bacchus Hotel Doğa İle İççice Bir Tatil İmkanı Sağlıyor
Otelimizin varış günü en erken giriş saati 15:00’dır. Çıkış gününde ise tatilcilerimizin en geç saat 11:00’da çıkış yapmalarını istiyoruz. Çünkü yeni gelecek misafirlerimize hazırlık yapmamız ve konaklama alanlarını en az sizlere olduğu kadar intizamlı biçimde teslim etmemiz gerekiyor. Ada Bacchus Hotel içerisinde tatilcilerimizin sigara kullanmalarında bir sakınca yoktur. Fakat evcil hayvan kabul edemiyoruz. Bunun nedeni de otelimizin sürekli farklı müşteriler ağırlaması ve bazı kişilerin hassasiyetinin olmasıdır. Otelimiz Ayazma Plajına 1 km uzaklıkta, Bozcaada Feribot Limanına 6 km uzaklıktadır. Ulaşımın son derece kolay olduğu otelimizde eşsiz bir tatil geçireceğinizin de garantisini veriyoruz ve sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek istiyoruz.admin / 23.11.2017 / 0 / 1 496

Yorum Ekleyin


Gezilecek Yerler

Gezi Rehberi

Bağlantılar

Taşkonaklar Hotel

Taşkonaklar Hotel

Ülkemizin dillere destan güzelliklerine ev sahipliği yapmakta olan Nevşehir
Beta Home Göl Evi

Beta Home Göl Evi

Muhteşem doğal görünümü ile yürüyüş parkurları ile dikkat çekmekte olan Sapanca
Yedi Bilgeler Hotel

Yedi Bilgeler Hotel

Son yıllarda beş yıldızlı kalabalık otellerin göz ve kafa yoran curcunasından
Perdue Hotel

Perdue Hotel

Türkiye'nin tatil kenti olan Muğla Ölü Deniz’de yer alan Perdue Hotel oldukça
The Loft İstanbul Otel

The Loft İstanbul Otel

Butik oteller her geçen gün daha fazla tercih edilmekte ve daha fazla misafir
Divan Çukurhan Hotel

Divan Çukurhan Hotel

Ankara’da konaklama konusunda çok fazla tercih edilecek adres bulunması
Cumbalı Konak

Cumbalı Konak

Alaçatı’nın tarihinin en büyük şahitleri hiç şüphesiz ki taşlardır. Bu düşünce
Aquarius Hotel

Aquarius Hotel

Yaz aylarını deniz kenarında sakin bir yerde geçirmek isteyen ve Akdeniz'in
Abant Köşk Otel

Abant Köşk Otel

Karadeniz'in birbirinden farklı yeşilliğini bünyesinde barındıran Bolu'nun
Bizi Takip Edin!
15k
Twitter
8.6k
Facebook
21k
İnstagram
1.1k
Youtube
1.6k
Google
1.9k
Pinterest
Abone Olun!
up