Türkiye'nin En Büyük Gezi Rehberi...
facebook twitter google pinterest tumblr
Gezi Rehberi
» » Taşkonaklar Hotel

Taşkonaklar Hotel

Doğal Bir Tatil İçin Taşkonaklar Hotel
Ülkemizin dillere destan güzelliklerine ev sahipliği yapmakta olan Nevşehir birçok tarihi yapıya da ev sahipliği yapmaktadır. Nevşehir’in tarihi sadece bizleri değiş dünyanın dört bir yanındaki turistleri de büyülemektedir. Kapadokya dediğimiz bu bölgede görülecek çok fazla yer altı kenti ve yapılacak çok fazla etkinlik bulunmaktadır. Geçmiş yılların izlerini taşımakta olan Nevşehir'in neredeyse her karesinde bir tarihi yapı yükselmektedir. Otantik havanın eşlik etmiş olduğu Nevşehir Uç Hisar en meşhur yerlerden birisidir. Uç Hisar’da tamamen doğal mağaralar oyuklar ve doğal doku bozulmayarak oluşturulmuş olan Taşkonaklar Hotel sizin için muhteşem ve sıra dışı bir tatil vaat ediyor. Hemen Güvercinlik Vadisi'nin yamacında yükselmekte olan tarihi konak ve mağaraların birleştirilmesiyle oluşturulan otel natürel bir tatil arzulayanlar için vazgeçilmez bir mekâna dönüştürülmüş. Otelin tasarımı sırasında 24 odanın oluşturulmasında da doğal yapı bozulmamış. Birbirinden tamamen bağımsız olan küçük mağaraların ve dehlizlerin odaya dönüştürülmüş olduğu harika ve muhteşem mekânlara ev sahipliği yapan tarihi binada taş işçiliğinin en nadide örneklerinde görebiliyorsunuz.

Taşkonaklar Otel Manzarasıyla Sizi Büyüleyecek
Nevşehir'in muhteşem vadisi olan Güvercinlik manzarasına ev sahipliği yapan Taşkonaklar Hotel her karesinde zarif bir işçilikle sizleri ağırlamaya çalışıyor. Birbirinden farklı oda formatlarının yer aldığı otelde standart odalarda dekorasyon noktasında da Nevşehir'in doğal ürünleri kullanılmış. Halılar yatak örtüleri aydınlatma sistemleri ve dolaplar tamamen doğal yapılardan oluşuyor. Özellikle taşın içine yerleştirilmiş olan elbise dolabı sizi tarihin derinliklerine davet ediyor. Böylece yazın sıcağında oldukça serin olan taş odaların içerisinde aradığınız muhteşem otantik tatile ulaşabiliyorsunuz. Odalar arasında yer alan Junior Suitler ise küçük ve şirin yapısıyla dikkat çekiyor. Son derece kaliteli ve güzel bir tasarıma sahip olan odalarının tamamında pencereler yer alıyor. Suit odalarda ise muhteşem bir İhtişam içerisinde adeta kendinizi sarayda hissedebiliyorsunuz. Son derece sade dekorasyonla beraber özellikle yatak başlarındaki kemer ve aydınlatma sistemleri sizi büyüleyecek.

Taşkonaklar Hotel ve Jakuzi Keyfi
Aradığınız her türlü opsiyonun bulunduğu otelde yer alan jakuzili Royale suitler görülmeye değer. Jakuzinin konuşlandırıldı yer Güvercinlik vadisine baktığından dolayı adeta gökyüzünde duş yapma imkânına kavuşabiliyorsunuz. Otelde aradığınız bütün teknolojik unsurlar da bulunuyor. İnternet klima kahve ve çay makinaları balkon keyfi ve harika bir bahçe otelin standart hizmetleri arasında yer alıyor. Taşkonaklar Hotel lüksünde konaklayıp Nevşehir'in eşsiz tarihi mekânlarını gezebilirsiniz.
admin / 28.11.2017 / 1 / 571

Yorum Ekleyin


  1. Emre Fırat
    Ziyaretçi
    30 Ağustos 2018 11:07
    0

    Tarihi kadım bir şehir olan Kapadokya'da bu taş konaklarda tatil yapma keyfi bambaşka olur. Akdeniz otellerinden sıkılanlar için farklı bir tatil fırsatı sunuyor. Sakin ve kafa dinlemek için bir imkan sunmakta...

Gezilecek Yerler

Gezi Rehberi

Butik Oteller

Beta Home Göl Evi

Beta Home Göl Evi

Muhteşem doğal görünümü ile yürüyüş parkurları ile dikkat çekmekte olan Sapanca
Yedi Bilgeler Hotel

Yedi Bilgeler Hotel

Son yıllarda beş yıldızlı kalabalık otellerin göz ve kafa yoran curcunasından
Perdue Hotel

Perdue Hotel

Türkiye'nin tatil kenti olan Muğla Ölü Deniz’de yer alan Perdue Hotel oldukça
The Loft İstanbul Otel

The Loft İstanbul Otel

Butik oteller her geçen gün daha fazla tercih edilmekte ve daha fazla misafir
Divan Çukurhan Hotel

Divan Çukurhan Hotel

Ankara’da konaklama konusunda çok fazla tercih edilecek adres bulunması
Cumbalı Konak

Cumbalı Konak

Alaçatı’nın tarihinin en büyük şahitleri hiç şüphesiz ki taşlardır. Bu düşünce
Aquarius Hotel

Aquarius Hotel

Yaz aylarını deniz kenarında sakin bir yerde geçirmek isteyen ve Akdeniz'in
Ada Bacchus Hotel

Ada Bacchus Hotel

Bozcaada’nın en güzel noktalarından birisinde bulunan Ada Bacchus Hotel
Abant Köşk Otel

Abant Köşk Otel

Karadeniz'in birbirinden farklı yeşilliğini bünyesinde barındıran Bolu'nun
Bizi Takip Edin!
6.4k
Twitter
6.6k
Facebook
1.2k
Pinterest
1.6k
Google+
Abone Olun!
up