Türkiye'nin En Büyük Gezi Rehberi...
facebook twitter google pinterest tumblr
Gezi Rehberi
» » The Loft İstanbul Otel

The Loft İstanbul Otel


The Loft İstanbul Otel

Butik oteller her geçen gün daha fazla tercih edilmekte ve daha fazla misafir çekmektedir. Bunun en önemli sebepleri arasında misafirlerin kalabalık ortamlardan uzak durarak sakin ve özel tasarımlı olanları daha fazla tercih etmesidir. İstanbul içerisinde butik oteller arasında dikkat çeken seçeneklerden bir tanesi olarak The Loft İstanbul bulunmaktadır. The Loft İstanbul, Fransız Sokağı olarak bilinen Beyoğlu’ndaki Cezayir Çıkmazı içerisinde yer almaktadır. 1890 yılından kalma bir bina içerisinde bulunan otel bu özelliği ile dikkat çekici bir tasarıma sahiptir. Otel olarak baştan sona özel olarak tasarlanan bina çinili alanları ile göz kamaştırmaktadır. Çok merkezi bir alanda bulunan otel İstanbul’un tüm turistik ve ticari alanlarına yakın bir konumdadır. Ulaşım imkanları bakımından kolaylık sağlamaktadır.

Otel Oda Seçenekleri
The Loft İstanbul, farklı oda seçeneklerine sahiptir. Odaların her biri farklı bir mimari ve tasarım özelliklerine sahiptir. Genel olarak odaların zemini ahşap olarak tasarlanmıştır. Buda odalara farklı bir hava katmıştır. Bunun yanı sıra özel tasarım mobilyaları, mermer banyoları, doğal taş ıslak alanları ve granit yapıları ile güzel bir ortam oluşturulmuştur. Tüm odalarda kaz tüyü yastık, lcd televizyon, özel nevresimler, çay çeşitleri, ısıtıcı ve ikramlar bulunmaktadır. Odalar seçenekleri olarak;
 • Junıor Süit
 • Executive Süit
 • Balkonlu Junıor Süit
 • Balkonlu Süit
 • Balkonlu Stüdyo
 • Verandalı Stüdyo
 • Klasik Çift Kişilik Teraslı Oda
 • Çift Kişilik Teraslı Standart Oda
Oda seçeneklerinin tamamında Rus sanatçı Mikhail Tchernega tarafından yapılmış olan yağlı boya resimleri bulunmaktadır. Ayrıca kullanılmakta olan çarşaf, nevresim ve yastık kılıfları tamamen anti bakteriyel olarak üretilmiştir.Odalarda bulunan şampuan ve sabunlar özel olarak üretilen aromatik ürünlerdir. Stüdyo oda seçeneklerinde küçük bir mutfak kısmı bulunmakta ve misafirler diledikleri gibi kullanabilmektedir. Odalarda bulunan granit ve mermer detaylar göz kamaştırıcı bir şekilde tasarlanmıştır.

Etkinlik ve Hizmetleri
The Loft İstanbul sadece konaklama amacı ile kullanılabilecek bir otel değildir. Burada pek çok aktivite ve faaliyeti yürütebilirsiniz. Tanıtım toplantıları ve organizasyonlar için hem özel sunum odası bulunmaktadır. Yer zemini orijinal çiniler ile kaplı olan bu odada fotoğraf ve resim sergisi, tanıtımlar ve çekimler yapılması mümkündür. Bunun yanı sıra özellikle iş toplantıları için gerekli olan tüm ekipmanlar bulunmaktadır. Barkovizyon, çeviri hizmetleri, fax, fotokopi ve posta hizmetleri sunulmaktadır. Bununla birlikte iş yemekleri ve kutlama ve kokteyl gibi özel etkinlikleri The Loft İstanbul imkânları ile gerçekleştirebilirsiniz.
admin / 24.11.2017 / 1 / 339

Yorum Ekleyin


 1. Halil YILDIZ
  Ziyaretçi
  27 Haziran 2018 19:29
  0

  Merhabalar;

  sizi sürekli takip etmekteyiz. Yazılarınız gerçekten çok kaliteli. Sayenizde Türkiye'de gezilecek yerler hakkında çok detaylı bilgiler öğreniyoruz. Başarılarınızın devamını dileriz.

Gezilecek Yerler

Gezi Rehberi

Butik Oteller

Taşkonaklar Hotel

Taşkonaklar Hotel

Ülkemizin dillere destan güzelliklerine ev sahipliği yapmakta olan Nevşehir
Beta Home Göl Evi

Beta Home Göl Evi

Muhteşem doğal görünümü ile yürüyüş parkurları ile dikkat çekmekte olan Sapanca
Yedi Bilgeler Hotel

Yedi Bilgeler Hotel

Son yıllarda beş yıldızlı kalabalık otellerin göz ve kafa yoran curcunasından
Perdue Hotel

Perdue Hotel

Türkiye'nin tatil kenti olan Muğla Ölü Deniz’de yer alan Perdue Hotel oldukça
Divan Çukurhan Hotel

Divan Çukurhan Hotel

Ankara’da konaklama konusunda çok fazla tercih edilecek adres bulunması
Cumbalı Konak

Cumbalı Konak

Alaçatı’nın tarihinin en büyük şahitleri hiç şüphesiz ki taşlardır. Bu düşünce
Aquarius Hotel

Aquarius Hotel

Yaz aylarını deniz kenarında sakin bir yerde geçirmek isteyen ve Akdeniz'in
Ada Bacchus Hotel

Ada Bacchus Hotel

Bozcaada’nın en güzel noktalarından birisinde bulunan Ada Bacchus Hotel
Abant Köşk Otel

Abant Köşk Otel

Karadeniz'in birbirinden farklı yeşilliğini bünyesinde barındıran Bolu'nun
Bizi Takip Edin!
6.4k
Twitter
6.6k
Facebook
1.2k
Pinterest
1.6k
Google+
Abone Olun!
up