Türkiye'nin En Güncel Gezi Rehberi...
instagram facebook twitter pinterest tumblr
Gezi Rehberi
Anasayfa » Butik Oteller » Aquarius Hotel

Aquarius Hotel


Yaz aylarını deniz kenarında sakin bir yerde geçirmek isteyen ve Akdeniz'in eşsiz plajlarında denizin keyfini yaşamak isteyen insanlar, genellikle Antalya'ya bağlı Kaş ilçesini tercih etmektedir. Antalya, Akdeniz kıyılarında çok uzun bir sahil şeridine sahip olarak Kaş gibi önemli bir ilçede turistik hizmetler verilen bir kenttir. Kaş ilçesinde, Çukurbağ Yarımadası üzerinde bulunan ve mavi bayraklı plajı ile nitelikli bir hizmet veren Aquarius hotel yıl boyunca Mayıs ayında başlayan yaz sezonu ile birlikte açılmakta ve Ekim ayında kapanan sezonla birlikte kapanmaktadır. Denizin kenarında muhteşem bir manzaraya sahip olan otelin müşterileri Akdeniz'in keyfini yaşarken huzurlu ve sakin bir tatile ve dinlenme imkanına sahip olmaktadır. Otel bir yanda ormanlarla çevrili bir yanında deniz manzaralı olup eşsiz bir bölgede bulunarak müşterilerine nitelikli bir hizmet sunmaktadır.

Aquarius Hotel Bünyesinde Bulunan İmkanlar

Kaş ilçesine bağlı Çukurbağ Yarımadası'nda yer alan ve 36 adet odasıyla geniş bir konaklama imkanı sunan Aquarius hotel tamamen deniz manzarasına hakim olan bir konumda bulunmaktadır. Otelin 36 adet odasında hizmet verilmesi için her gün saat 15.00 itibariyle giriş yapılabilir ve çıkış saatleri 11.00 itibariyle belirlenmiştir. Tesislerde konaklama yapan müşteriler, kahvaltı ve yemek keyfi için otelin deniz kenarında bulunan Çapabanko restoranını kullanabilmektedir. Rahat bir yüzme imkanı sağlayan plajı ve güneşlenme terası dinlenme imkanı sunmaktadır. İşletme için görev alan tüm personeller, turizm okullarından mezun olarak seçilmiş ve özenli bir hizmet kültürüne sahiptir. Ek bir nokta olarak konaklama sırasında evcil hayvana izin verilmemektedir.

Aquarius Hotel İçin Ulaşım Planlaması

Antalya merkezinden 200 km, Kaş ilçesinden 5 km ve Dalaman'dan sadece 165 km uzaklıkta bulunan Aquarius hotel Antalya veya Dalaman’a hava yoluyla ulaşım sağlandıktan sonra kısa bir sürede karayoluyla ulaşılabilecek niteliktedir. Otelde oda tipleri standart oda, aile odası ve ekonomik oda olarak ayrılmakla birlikte bu tatil için internet üzerinden rezervasyon yaptırma imkanınız bulunmaktadır. Otel bünyesinde yer alan Çapabanko Restoran plaj bölümünde sabah kahvaltısı sunarken akşam yemekleri ve gündüz vakitlerinde yemek servisleri için özel Akdeniz lezzetlerini sunmaktadır. Özel bir manzaraya sahip olan Restoran ön tarafında bulunan dalış noktası ile deniz keyfi için büyük bir zenginlik sunmaktadır. Konaklama sırasında alternatif aktiviteler için su altı dalışı, çevre bölgelerde tarih ve gezi turları, yelken kursu ve yamaç paraşütü imkanlarından faydalanılabilir.admin / 23.11.2017 / 0 / 1 386

Yorum Ekleyin


Gezilecek Yerler

Gezi Rehberi

Bağlantılar

Taşkonaklar Hotel

Taşkonaklar Hotel

Ülkemizin dillere destan güzelliklerine ev sahipliği yapmakta olan Nevşehir
Beta Home Göl Evi

Beta Home Göl Evi

Muhteşem doğal görünümü ile yürüyüş parkurları ile dikkat çekmekte olan Sapanca
Yedi Bilgeler Hotel

Yedi Bilgeler Hotel

Son yıllarda beş yıldızlı kalabalık otellerin göz ve kafa yoran curcunasından
Perdue Hotel

Perdue Hotel

Türkiye'nin tatil kenti olan Muğla Ölü Deniz’de yer alan Perdue Hotel oldukça
The Loft İstanbul Otel

The Loft İstanbul Otel

Butik oteller her geçen gün daha fazla tercih edilmekte ve daha fazla misafir
Divan Çukurhan Hotel

Divan Çukurhan Hotel

Ankara’da konaklama konusunda çok fazla tercih edilecek adres bulunması
Cumbalı Konak

Cumbalı Konak

Alaçatı’nın tarihinin en büyük şahitleri hiç şüphesiz ki taşlardır. Bu düşünce
Ada Bacchus Hotel

Ada Bacchus Hotel

Bozcaada’nın en güzel noktalarından birisinde bulunan Ada Bacchus Hotel
Abant Köşk Otel

Abant Köşk Otel

Karadeniz'in birbirinden farklı yeşilliğini bünyesinde barındıran Bolu'nun
Bizi Takip Edin!
15k
Twitter
8.6k
Facebook
21k
İnstagram
1.1k
Youtube
1.6k
Google
1.9k
Pinterest
Abone Olun!
up