Türkiye'nin En Güncel Gezi Rehberi...
instagram facebook twitter pinterest tumblr
Gezi Rehberi
» » Türkiye’deki En Lüks Oteller Listesi

Türkiye’deki En Lüks Oteller Listesi

Ülkemiz son yıllarda turizm ile birlikte oldukça önemli noktalara ulaşabilmeyi başarmıştır. Birbirinden güzel yapıda ve kaliteli hizmet veren otellere sahip olması da yerli ve yabancı turistlerin ülkemize olan ilginin artmasını sağlamıştır. Sizlere bu yazımızda ülkemizde bulunan En Lüks Oteller ve özellikleri hakkında bilgi vereceğiz.

en lüks oteller
Ülkemizin yoğun olarak turist ilgisi ile karşılaşmasının birçok sebebi bulunmaktadır. En büyük sebepler arasında ise güzel tatil beldelerine sahip olması, büyük bir kültürel mirası içerisinde barındırması ve mavi ve yeşilin her tonuna ulaşabileceğiniz doğal manzaraları ev sahipliği yapması yer almaktadır. Bu güzellikler, yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken başlıca etkenler olmuştur. Bu hususların yanı sıra her yıl tatil beldelerinde yapılan etkinlik ve aktivitelerde ilgi ve heyecanla karşılanmaktadır. Birçok ünlü ismin ziyaret etmiş olduğu bu tatil yerlerinde ayrıca ilgiyi lüks oteller de üzerine toplayabilmeyi başarmıştır. Lüks oteller biraz el yaksa da kaliteli hizmetleri ve içerisinde barındırmış olduğu birbirinden güzel alanlarla birlikte her yıl dolup taşmaktadır.

Ülkemizdeki En Lüks Oteller


Ülkemizde mavi bayraklı sahillere ve eşsiz manzaralara sahip olan birçok otel bulunmaktadır. Fakat bazı oteller vermiş olduğu kaliteli hizmet ve lükslüğü ile birlikte ön plana çıkmaktadır. Yerli ve yabancı birçok turist tarafından ilgi ile karşılaşan bu oteller aynı zamanda her sene müşteri potansiyelini artırabilmeyi başarmıştır. Sizler için Ülkemizde Yer Alan En Lüks Oteller ve detaylarını listeledik; 
İşte Ülkemizdeki En Lüks Oteller;

  • Jumeirah Bodrum Palace

jumeirah bodrum palace
Ülkemizin en güzide tatil bölgesi olan Bodrum da bulunan Jumeirah Bodrum Palace içerisinde birçok etkenin düşünüldüğü mükemmel bir oteldir. Türkiyenin en lüks oteli olma özelliğine ve tüm dünya lezzetlerine sahip olan bu güzel otel aynı zamanda farklı tasarımı ve 135 odalık kapasitesi ile birlikte yerli ve yabancı turistlerin en çok ilgi gösterdiği oteller arasında yer almaktadır.

  • Maxx Royal Kemer Resort

maxx royal kemer resort
Kemer’in en lüks otelleri arasında yer alan Maxx Royal Kemer Resort vermiş olduğu hizmet kalitesi ile de oldukça ön plana çıkmayı başarmıştır. 290 ader lüks odanın yer aldığı  Maxx Royal Kemer Resort’un gecelik giyatı ise yaklaşık 11 bin TL olarak belirlenmiştir. Fakat tatil planı oluşturmadan önce tam olarak fiyatı öğrenebilirsiniz.

  • Argos In Cappadocia

argos in cappadocia
Güzel bir manzara eşliğinde tatil yapmak istiyorsanız Kapadokya da bulunan Argos In Cappadocia otelini tercih edebilirsiniz. Mükemmel gün batımı ve peri bacaları ile birlikte harika bir tatil geçirebileceğiniz Argos In Cappadocia otelinin 5 gecelik fiyatı ise yaklaşık olarak 4 bin 500 TL civarındadır. Tam olarak fiyatı otelin resmi web adresi üzerinden öğrene bilmeniz mümkündür.

  • Regnum Carya Golf & Spa Resort

regnum carya golf spa resort
Antalya'nın en iyi otelleri arasında bulunan Regnum Carya Golf & Spa Resort aynı zamanda Belek’in gözdesi olmayı başarmıştır. Her yıl doluluk oranını koruyan bu güzel otel aynı zamanda lutra lükse sahiptir. Bu otelin 5 geceliği neredeyse 6 bin TL civarındadır. Güzel ve kaliteli bir tatil geçirmek için bu oteli ziyaret edebilirsiniz.

  • Mandarin Oriental

mandarin oriental
Bodrum'da bulunan Mandarin Oriental lükslüğü ile birlikte oldukça dikkat çekmektedir. İçerisinde güzellik merkezi, animasyon ekibi ve çocuk kulübünün yer aldığı bu güzel otel 129 adet lük odaya sahiptir. Sizlerde kaliteli ve eğlenceli bir tatil geçirmek için Mandarin Oriental’i tercih edebilirsiniz.

En Lüks Otel Fiyatları


Lüks oteller göründükleri kadar pahalı olmasalar da sunmuş oldukları kaliteli hizmet ve içerisinde barındırmış olduğu bir birinden güzel aktiviteler ile birlikte birçok yerli ve yabancı turistin akınına uğramayı başarmıştır. 5 gün boyunca güzel ve eğlenceli bir şekilde tatil geçirmek istiyorsanız yaklaşık olarak 10 bin TL’yi gözden çıkarmanız gerekmektedir. Bu fiyat çok gibi görünse de kaliteli hizmet ile birlikte eğlenceli ve keyifli bir tatil geçirmek istiyorsanız buna değecektir.admin / 31.05.2019 / 0 / 181

Yorum Ekleyin


Gezilecek Yerler

Gezi Rehberi

Butik Oteller

İzmir Yöresine Ait 15 Muhteşem Lezzet

İzmir Yöresine Ait 15 Muhteşem Lezzet

Saat kulesi, Çeşme’si, boyozu, kumrusu, tarihi asansörü ile ünlü İzmir’in belki
Türkiye’de Gezilecek Tarihi Yerler

Türkiye’de Gezilecek Tarihi Yerler

Ülkemiz coğrafi konumu ile birlikte birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır.
Türkiye’deki En İyi Tatil Yerleri

Türkiye’deki En İyi Tatil Yerleri

Günümüzde pek çok kişi gerek iş hayatının vermiş olduğu yoğunluktan gerekse
Türkiye’de En Çok Tercih Edilen Tatil Yerleri

Türkiye’de En Çok Tercih Edilen Tatil

Ülkemiz geçmişinden bu yana pek çok farklı medeniyete ev sahipliği yapmıştır.
Türkiye'nin En Ucuz 5 Tatil Beldesi

Türkiye'nin En Ucuz 5 Tatil Beldesi

Tatil insanların psikolojik olarak rahatlamalarını sağlayan en büyük
Yolunuz Konya'ya Düştüyse Görmeniz Gereken En Güzel 10 Yer

Yolunuz Konya'ya Düştüyse Görmeniz

Anadolu'nun en merkezi ve eski şehirlerinden biri olan Konya aynı zamanda
Karadeniz'de Kesinlikle Görülmesi Gereken 10 Muhteşem Doğal Yer

Karadeniz'de Kesinlikle Görülmesi

Karadeniz ülkemizin en yeşil en canlı ve en güzel bölgelerinden biridir. Hemen
Dünyanın En Güzel 10 Kumsalı

Dünyanın En Güzel 10 Kumsalı

Sıcak yaz aylarının en büyük tesellisidir kumsallar. Kıyılarına turkuaz renkli
Türkiye'nin En Güzel Manzaralı 10 Yolu

Türkiye'nin En Güzel Manzaralı 10 Yolu

Ülkemizdeki yolların manzaraları her zaman ilgi çekmiştir. Kimi zaman Ege'nin
Dünyada Görülmesi Gereken 10 Yer

Dünyada Görülmesi Gereken 10 Yer

Birçoğumuzun hayali dünyayı gezmektir. Ama o kadar fazla gezilebilecek yer var
Bizi Takip Edin!
15k
Twitter
8.6k
Facebook
21k
İnstagram
1.1k
Youtube
1.6k
Google
1.9k
Pinterest
Abone Olun!
up