Türkiye'nin En Güncel Gezi Rehberi...
instagram facebook twitter pinterest tumblr
Gezi Rehberi
Anasayfa » Listeler » Erdek'te Kamp Yapılacak En İyi 10 Yer

Erdek'te Kamp Yapılacak En İyi 10 Yer


Erdek Balıkesir ilinin en güzel ilçeleri arasında yer almaktadır. Ege Denizinde bir ada sayılabilecek olan Erdek bir ucundan anakaraya bağlı olması ile karadan ulaşımda mümkün olmaktadır. Sakin ve huzurlu bir tatil yapmak isteyen kişiler burayı tercih etmektedirler. Temiz denizi ve muhteşem doğa manzaraları ile unutulmaz anılar biriktirmeniz mümkün olmaktadır. Erdek kamp alanları çok sayıda olmaları ile otellerin sıkıcı atmosferini istemeyen ve özgürce tatil yapmak isteyen kişilerin beklentilerini karşılamaktadır.

1- Kirazlı Manastırı Kamp alanı

kirazlı manastırı kamp alanı
Tatilinizi doğanın içinde ağaçların gölgesinde ve tarihin yanı başında yapmak istediğinizde Kirazlı Manastırı çevresi beklentilerinizi karşılamaktadır. Terk edilmiş olan manastırın tarihi yapısının çevresinde temiz havası, bitki örtüsü ile çadırınızı ücret ödemeden kurabilirsiniz. Buranın kampçılar tarafından çok tercih ediliyor olması nedeniyle bölgeye tuvalet ve su ihtiyacının karşılanması için tesisler yapılmış bulunmaktadır.

2- Turanköy Kamp Alanı

turanköy kamp alanı
Sakin bir tatil yapmak istiyorsanız Erdek kamp yerleri arasında Turan Köyü bunun için uygun bir tercih olmaktadır. Köyün içinde konaklamak için pansiyonlar olduğu gibi etrafında ki koylarda da çadırınızı ücretsiz olarak kurabilir ve doğa ile baş başa kalmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Temiz denizine girebilir akşamları da gün batımını izleyebilirsiniz.

3- Ocaklar Köyü Kamp Alanı

Ocaklar Kamp Alanı
Ocaklar köyü pek çok kişi tarafından Bandırma ilçesine bağlı sanılıyor olsa da Erdek ilçesine bağlıdır. Bu köyde bulunan koylarda ücretsiz olarak kamp yapacağınız alanlar bulunmaktadır. Köye yakın olan bu kamp alanlarında kaldığınızda ihtiyaçlarınızı köye gelerek karşılamanız mümkün olmaktadır. Arkanızda orman önünüzde deniz ile huzurlu ve sakin bir tatil yapmak istediğinizde Erdek kamp yapmak için ideal bir yer almaktadır.
Erdek seyahati planlıyorsanız; Erdek Gezilecek Yerler listemizi mutlaka inceleyiniz.

4- Tatlısu Kamp Alanı

Tatlısu Kamp Alanı
Çadırınızı ağaçların altına kurmak ve aynı anda hem doğa ile baş başa hem de deniz tatili yapmak istediğinizde bunun için bu kamp alanı doğru tercih olacaktır. Bandırma belediyesi tarafından hizmetlerin sunulduğu bu kamp alanı çok fazla tercih edilmektedir. Alanda tuvalet, su gibi ihtiyaçları karşılamak mümkün olurken ayrıca alış veriş yapabileceğiniz markette bulunmaktadır. Erdek kamp alanları genellikle ücretsiz olması ile kamp yaparak tatil yapmak isteyen kişilerin rotalarında yer almaktadır.

5- Doğanlar Köyü Kamp Alanı

Doğanlar Köyü Kamp Alanı
Kapıdağ Yarımadasında bulunan Doğanlar köyü yarımadada bulunan şirin köyler arasında yer almaktadır. Yemyeşil doğası ile burası tatilcilerin uğrak yerleri arasında bulunmaktadır. Tatil köyleri ve yazlıkların çok olduğu bu köyde sizde tatil yapmak istediğinizde çadırınızı köye yakın olan ormanlık arazide kurabilirsiniz. Sahile çok yakın çadır kurulmakta ve temiz denizi ile de tercih edilmektedir. Erdek'te kamp yapılacak yerler yarımadanın sahilinde pek çok yerde bulunmaktadır.

6- İlhanköy Kamp Alanı

İlhanköy Kamp Alanı
Erdek'e geldiniz ve burada tüm yarımadayı dolaşarak ve çadırınızı farklı yerlere kurarak yeni yerler görmek istiyorsanız İlhanköy kamp alanını es geçmemelisiniz. Yarımadanın sahilinde yer alan köylerden biri olması ile İlhanlı köyü her yıl binlerce tatilciyi ağırlamaktadır. Köyün etrafında bulunan ormanlık alanda çadırınızı kurabilir temiz plajlarında denize girebilirsiniz.

7- Narlı Köyü Kamp Alanı

Narlı Köyü Kamp Alanı
Erdek kamp yapılacak yerler arasında bulunan Narlı köyü muhteşem manzarası ve temiz denizi ile ruhunuzun dinleneceği bir tatil yapmanız için yardımcı olacaktır. Huzuru ve sakinliği burada bulabilir ve aileniz ile birlikte mutlu bir tatil geçirebilirsiniz. Ücret ödemeden çadırınızı kurabilir ihtiyaçlarınızı da köyün içinde bulunan tesislerden karşılayabilirsiniz.

8- Kapıdağ Kamping

kapıdağ kamping
Çadır kurarak kamp yapmak istiyorsunuz ama temel ihtiyaçlarınızın da karşılanacağı bir tesiste olmak istiyorsanız kapıdağ kamping bunun için uygun olmaktadır. Erdek camping yerleri arasında bu tesis verdiği kaliteli hizmet ve uygun fiyatları ile tercih edilmektedir. Çadırınızı ağaçların gölgesine kurabilir aynı zamanda kampta bulunan plajda denize de girebilirsiniz.

9- Çamlıkaltı Kamp

erdek çamlıkaltı kamp
Erdek çevresinde çok sayıda muhteşem manzaralı koy bulunmaktadır. Bu koylardan birinde de Çamlıkaltı kamp bulunmaktadır. Bu alanda çadırınızı kurabilir ve denize çok yakın olarak kuracağınız çadırınız ile denizin tadını da doyasıya çıkartabilirsiniz. Ege Denizinin mavi sularında aileniz ile tatil yapmak istediğinizde uygun fiyatları ile bu kamp alanı seçenekler arasında yer almaktadır.

10- Selçuk Kamp

erdek selçuk kamping
Erdek'e geldiysem deniz hemen yanı başımda olmalı ve istediğim an girebilmeliyim diyorsanız Selçuk kampı tercih etmelisiniz. Temiz ve bakımlı olan kamp alanında çadırınızı ağaçların altına kurabilirsiniz Özellikle ailelerin aradığı Erdek kamp alanları arasında burası ilk sıraya yerleşmektedir. Kampta bulunan sıcak ortam ile bir kez gelenlerin başka bir yere gitmeyi hiç düşünmedikleri de görülmektedir. Kamp alanında fiyatların uygun olması ile bütçenize uygun tatilleri Erdek sınırları içinde yapabilirsiniz.

Bu yazımızda Erdek camping alanları hangileri ve bu bölgeye yapacağınız seyahatleriniz için rehber niteliği taşıyacak olan en iyi Erdek kamp alanları listesini yazarak; sizler için Erdek kamp yerleri hakkında detaylı bir bilgi vermeye çalıştık.admin / 24.09.2019 / 0 / 6 203

Yorum Ekleyin


Gezilecek Yerler

Gezi Rehberi

Bağlantılar

Sinop'ta Kamp Yapılacak En İyi 10 Yer

Sinop'ta Kamp Yapılacak En İyi 10 Yer

Bu yazımızda Sinop çadır kampı alanları hangileri ve bu bölgeye yapacağınız
Mersin'de Kamp Yapılacak En İyi 10 Yer

Mersin'de Kamp Yapılacak En İyi 10 Yer

Bu yazımızda Mersin çadır kamp alanları hangileri ve bu bölgeye yapacağınız
İzmit'te Kamp Yapılacak En İyi 10 Yer

İzmit'te Kamp Yapılacak En İyi 10 Yer

Bu yazımızda İzmit çadır kampı alanları hangileri ve bu bölgeye yapacağınız
Trabzon'da Kamp Yapılacak En İyi 10 Yer

Trabzon'da Kamp Yapılacak En İyi 10 Yer

Bu yazımızda Trabzon'da kamp yapılacak yerler hangileri ve bu bölgeye
Samsun'da Kamp Yapılacak En İyi 10 Yer

Samsun'da Kamp Yapılacak En İyi 10 Yer

Samsun Karadeniz sahilinde Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 yılında buraya çıkarak
Rize'de Kamp Yapılacak En İyi 10 Yer

Rize'de Kamp Yapılacak En İyi 10 Yer

Bu yazımızda Rize çadır kampı alanları hangileri ve bu bölgeye yapacağınız
Eskişehir'de Kamp Yapılacak En İyi 10 Yer

Eskişehir'de Kamp Yapılacak En İyi 10

Eskişehir İç Anadolu Bölgesinde yer almakta ve üniversite şehri olarak
Foça'da Kamp Yapılacak En İyi 10 Yer

Foça'da Kamp Yapılacak En İyi 10 Yer

Foça İzmir'e yakınlığı muhteşem doğası ve tertemiz denizi ile tatil için ideal
Çeşme’de Kamp Yapılacak En İyi 10 Yer

Çeşme’de Kamp Yapılacak En İyi 10 Yer

Çeşme tertemiz denizi ve muhteşem doğası ile ülkemizin mutlaka görülmesi
Ayvalık'ta Kamp Yapılacak En İyi 10 Yer

Ayvalık'ta Kamp Yapılacak En İyi 10 Yer

Balıkesir ilinin ilçesi olan Ayvalık ülkemizin tatil cennetlerinden biridir.
Bizi Takip Edin!
15k
Twitter
8.6k
Facebook
21k
İnstagram
1.1k
Youtube
1.6k
Google
1.9k
Pinterest
Abone Olun!
up